Team 03

each individual project. Wherever you’re a print designer.
Anna Furman,

Anna Furman

Absolwentka studiów licencjackich Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie, na kierunku pedagogika specjalna, w tym specjalność pedagogika terapeutyczna oraz moduł wychowanie przedszkolne. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywałam podczas 2-letnich praktyk w szkołach z oddziałami integracyjnymi i przedszkolach,  jako opiekun prywatny oraz w niepublicznym żłobku i punkcie przedszkolnym.  Bardzo lubię wszelkie aktywności z dziećmi, jestem pogodna, empatyczna i cierpliwa. W wolnym czasie lubię jazdę na rowerze oraz różnorodną literaturę.
Beata Górna,

Beata Górna

Jestem osobą ciepłą,pogodną i wrażliwą.Od wielu lat moim marzeniem była praca z dziećmi. Każdy dzień spędzony z nimi sprawia mi ogromną radość i satysfakcje, a najbardziej gdy widzę uśmiech na ich twarzach. Doświadczenie w opiece nad dziećmi zdobyłam na praktykach w żłobku, a także pracując jako pomoc nauczyciela w przedszkolu. Ukończyłam kurs "Opiekunka dziecięca" a także kurs "Pierwsza pomoc dzieciom". Chce nadal podnosić swoje kwalifikacje uczęszczając na różne kursy i szkolenia.
Olga Rybacka,

Olga Rybacka

Wieloletnia wolontariuszka warszawskiej fundacji dogoterapeutycznej "Przyjaciel", prowadząca zajęcia dogoterapii w wielu placówkach edukacyjnych. Autorka materiałów wykorzystywanych podczas zajęć oraz publikacji na temat korzystne wpływu dogoterapii na rozwój dzieci. Posiada dwa specjalistycznie szkolone, niebywale cierpliwe, wesołe i przyjazne psy ras: Golden Retriver LAKI i Nowofunland LUKA,
Anna Dąbrowska,

Anna Dąbrowska

Mam wykształcenie pedagogiczne (UW i APS) oraz kursy i warsztaty z Porozumienia Bez Przemocy i metody Montessori. Zdobywałam doświadczenie najpierw jako niania, a potem jako nauczycielka w 3 prywatnych przedszkolach, np. Zielona Wieża. Dużo dobrego dało mi też bycie ciocią dla 12 bratanków w swojej rodzinie i bycie instruktorką w skautingu. W swojej pracy czerpię z różnych nurtów pedagogiki alternatywnej. Lubię się ubrudzić, bawić wodą, oglądać owady i zachęcam do tego dzieci. Najważniejsza jest dla mnie relacja z dzieckiem, bycie blisko, radość i czułość. Prywatnie często spędzam czas w przyrodzie, w górach, z moim psem.

Justyna Górka

„Jestem osobą dla której zawód psychologa to pasja i sposób na życie. Doświadczenie w pracy z najmłodszymi zdobywałam między innymi w przedszkolu, szkole podstawowej czy fundacji pomagającej dzieciom z problemami rozwojowymi. Praca z maluchami to ciągłe wyzwania, których nie boję się podjąć. Obserwowanie i stymulowanie ich wszechstronnego rozwoju sprawia mi ogromną radość, a uśmiech na ich twarzach jest dla mnie największą nagrodą. Za co kocham dzieci? Najbardziej za ich niekończącą się ciekawość świata, szczerość i spontaniczność. Prywatnie lubię odkrywać tajemnice ludzkiego mózgu, dlatego też pasjonuję się neuropsychologią. Uwielbiam grać w siatkówkę, kocham przyrodę i zwierzęta – w szczególności psy. Moim największym marzeniem jest podróż po południowo-wschodniej Azji.”
Justyna Rudzińska,

Justyna Rudzińska

Z wykształcenia jestem pedagogiem. Do Warszawy przyjechałam z Wrocławia, gdzie pracowałam w żłobku prawie 3 lata. Od zawsze chciałam pracować z dziećmi – już jako nastolatka pomagałam opiekować się Maluszkami z rodziny. Pracując z dziećmi kieruję się przede wszystkim ich bezpieczeństwem, rozwojem i uśmiechem. W wolnym czasie lubię gotować. Interesuję się także tańcem towarzyskim.
Katarzyna Dobrzyńska,

Katarzyna Dobrzyńska

Jestem osobą, która zawsze marzyła o pracy z dziećmi. Moje zainteresowania to plastyka dzięki, której chcę pokazać małym artystom jaki ciekawy może być świat.
Ewa Wacholska,

Ewa Wacholska

Z wykształcenia i wieloletniej praktyki zawodowej jestem pielęgniarką. Od kilku lat zajmuję się również pracą z dziećmi, zwłaszcza tymi najmłodszymi. Staram się w nich rozwijać zdrowe nawyki higieniczne i zdrowotne. Dzieląc się swoją energią i optymistycznym podejściem do życia, przekazuję swoją wiedzę dzieciom o zdrowym odżywianiu, higienie i zdrowiu, a także wykonuję podstawowe bilanse dzieci. A przede wszystkim lubię nawiązywać relacje z dziećmi i z nimi przebywać, bawić się.
Klaudia Chodała,

Klaudia Chodała

„Jestem psychologiem o specjalności psychologia zdrowia i psychoterapia. Swoim podopiecznym – zarówno małym i dużym – staram się pomagać w pokonywaniu wszelkich trudności w ich życiu i rozwoju osobistym. Szczególnie lubię pracę z dziećmi do których podchodzę z wielką otwartością i empatią. Poprzez troskliwą opiekę oraz różne formy aktywności wspieram najmłodszych w kreatywnym poznawaniu świata, który jest dla nich jeszcze nieodkrytą krainą. Swoje doświadczenia zawodowe zdobywałam jako wolontariusz w szpitalach, poradniach oraz jako koordynator w centrum rozwoju i terapii dla dzieci i młodzieży. Pogłębiam swoja wiedzę w zakresie treningu uważności i technik relaksacyjnych oraz ich zastosowaniu w terapii dzieci i dorosłych. Prywatnie uwielbiam podróżować, poznawać nowe miejsca i ich historię. Wolny czas najchętniej spędzam w gronie rodzinnym.
„Przede wszystkim należy uczyć dziecko patrzeć, rozumować i kochać, dopiero potem uczy się je czytać; należy nauczyć młodzieńca chcieć i móc działać, a nie tylko wiele wiedzieć i umieć.” -Janusz Korczak”