Kameralne, bezpieczne miejsce

Wyróżnia nas domowa atmosfera, małe grupy oraz dbałość o estetykę i detale wnętrza. Troska o harmonię i spójność wnętrza bez niepotrzebnego przeładowywania kolorami.

Konik na biegunach mieści się na osiedlu Stokłosy, placówka znajduje się z dala od zgiełku ulic, z bezpiecznym dostępem poprzez kontrolę wstępu. Do lokalu przynależy ogród o powierzchni 1200 m2 nie mający kontaktu z pobliskimi ulicami. Nasz ogród jest w całości ogrodzony.

Każda sala w Koniku na biegunach wyposażona jest w naturalne pomoce edukacyjne oraz atestowane zabawki wykonane z takich surowców, jak drewno, metal, szkło, stal. Wierzymy w to, że wymiar estetyczny otoczenia wspiera i stymuluje dziecko do twórczego postrzegania świata i uwrażliwia na piękno i harmonię. Dlatego staramy się nie przeładowywać naszych przestrzeni i dbamy o stonowaną kolorystykę wnętrz. Zadbaliśmy o detale takie jak otwarte regały dostosowane do wzrostu dziecka czy widok z okna dostępny nawet najmłodszym ciekawym świata oczom.

U nas w Koniku rodzic jest równie ważny jak dziecko, dlatego też w naszej przestrzeni mamy pokój przeznaczony do korzystania przez rodziców, gdzie jest możliwość zadbania o siebie, nakarmienia dziecka w intymnych warunkach czy odpoczynku w oczekiwaniu na dziecko, toaletę dla dorosłych, kącik dla rodziców z ciekawą biblioteczką z możliwością wypożyczenia książek. To wszystko, aby rodzic odbierając dziecko mógł łagodnie przejść od własnej pracy do spokojnego, harmonijnego początku wspólnego spędzania czasu z dzieckiem.